Veselīgākam dzīvesveidam

Šveices kvalitāte kopš 1901. gada 

 

Lux International, dibināts 1901. gadā, ir privāts Šveices ģimenes uzņēmums, kas atrodas Šveicē, Zug. To vada galvenie īpašnieki- prezidents un izpilddirektors Reto fon der Becke un viņa tēvs, valdes priekšsēdētājs- Reinhard fon der Becke. Dibināts 1901. gadā, uzņēmums var atskatīties uz vairāk nekā simts gadu senu vēsturi. Tas ir izveidojies par līdz šim vienu no pazīstamākajiem un visvairāk cienījamiem uzņēmumiem tiešās pārdošanas augstas kvalitātes mājsaimniecības patēriņa precēm. 1912. gadā uzņēmuma dibinātājs Axel Wenner-Gren izstrādāja pasaulē pirmo sadzīves tvertnes putekļu sūcēju.

Kopš tā dibināšanas, Lux International turas pie tradīcijām, inovācijām un augstākās kvalitātes produktiem. Jau daudzus gadus, Lux International ir pilnībā piederošs meitas uzņēmums Electrolux Group. Vairāk kā 100 gadus Lux ir bijis pionieris pasaules vairāku miljardu tiešās pārdošanas nozarēs. Pēc daudziem, panākumiem bagātiem gadiem, Lux International 1999. gadā ieguva  fon der Becke ģimeni. Valdes priekšsēdētājs Reinhards fon der Becke ir bijis veiksmīgs uzņēmējs un nozares līderis Šveicē vairāk nekā 35 gadus. 2009.gada aprīlī, viņš nodeva operatīvo atbildību Lux Internatonal izpilddirektoram, savam dēlam Reto fon der Becke, kurš pats ir pieredzējis tiešās pārdošanas tirdzniecības vadītājs, sācis savu karjeru kā apmācību vadītājs un tiešās pārdošanas konsultants.

Šodien Lux International ir veiksmīga un stabili augoša Šveices kompānija. Kopā ar savām partnerkompānijām no Lux Parterattiecību Alianses, Eureka Forbes, India AMC Cookware, South Africa, Aerus US un Forbes Lux Group ir viena no pasaulē vadošajām tiešās pārdošanas organizācijām.

  • 32 nacionālās pārdošanas organizācijas
  • 1'000+ tirdzniecības ofisi
  • 17’000+ lielākoties pilna laika tirdzniecības konsultanti  Europā, Indijā, Āfrikā un Latīņamerikā
  • 1’700+ darbinieku
  • Vairāk kā $600 miljoni ieņēmumu visā pasaulē


2007 gadā Lux International izveidojusi kopuzņēmumu ar Eureka Forbes India, valsts lielāko tiešās tirdzniecības uzņēmumu. Eureka Forbes ir neapstrīdams tirgus līderis Indijā putekļsūcēju un ūdens attīrītāju pārdošanā. Ar nosaukumu Forbes Lux Group, šis 50%:50% kopuzņēmums ir palīdzējis uzņēmumiem tālāk paplašināt savas tiešās pārdošanas aktivitātes pasaulē. Kopā ar Forbes Lux Group, kas atrodas arī Baar, Zug, Lux International ir izveidojis pilnībā piederošu Forbes meitas uzņēmumu  Indonēzijā, Taizemē, Malaizijā un Filipīnās, pārdodot veselīga dzīvesveida produktus, saskaņā ar kopīgi piederošo Forbes zīmolu. Šodien vēl arī Forbes Group Āzijā strādā 1000 pilna laika tirdzniecības konsultanti.