Veselīgākam dzīvesveidam

Vīzija un misija

Mūsu vīzija
Būt pasaulē pirmajai tiešās pārdošanas kompānijai, kas tirgo atzīti veselīgus mājas produktus, uzlabojot mūsu partneru un klientu dzīves kvalitāti  

Mūsu misija
Piepildīt mūsu Lux partneru sapņus un mērķus visā pasaulē.

 

To darot, mēs tiecamies būt kompānija, kas pilda 7 sekojošus apsolījumus:

It visā, ko darām, mēs  vispirms cenšamies parūpēties par cilvēkiem. Mēs liekam saviem Lux partneriem justies kā daļai no ģimenes, kas par viņiem rūpējas un izrāda neviltotu interesi par viņu mērķiem, realizēt personīgos sapņus. Kompanijā LUX mēs vienmēr cenšamies turēt dotos solījumus, ko esam devuši saviem partneriem visā pasaulē.

Mēs pastāvīgi attīstām inovācijas augstākās kvalitātes  veselīgas mājas  produktiem. Mēs cenšamies piedāvāt labākos savas kategorijas produktus, kas nodrošina  risinājumus mūslaiku  problēmām. Mūsu produkti uzlabo dzīves kvalitāti dzīvošanai mājās un rada  veselīgu mājas vidi arī darba vietā.

Starp mūsu Lux partneriem un Lux klientiem mēs nodrošinām personīgu kontaktu. Tā ir mūsu stratēģijas būtība. Vienmēr cenšamies  iegūt Lux partneru un klientu uzticību, motivējot tos kļūt lepniem un priecīgiem  Lux zīmola vēstniekiem.

Mēs tiecamies būt vislabākie mūsu tirgū kā tiešās pārdošanas  profesionāļi un līderi, biznesa partneri un darba devēji, kam tiek dota priekšroka. Mēs piedāvājam pašattīstošus karjeras plānus un virs tirgus līmeņa pelnīšanas iespējas, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, izglītības, reliģijas vai rases. Mēs piedāvājam nepārtrauktas mācīšanās iespējas un multikulturālu vidi, kas fokusējas uz ilgtspējīgiem panākumiem un personīgo izaugsmi. Vienmēr cenšamies izpildīt savus solījumus: “lepoties, pelnīt, mācīties un priecāties” mūsu Lux partneriem.

Mēs radām augstāku vērtību mūsu klientiem, nodrošinot  tiešo apkalpošanas servisu mūža garumā, caur personīgu piepildījumu servisa prasībām. Tas iekļauj pierakstīšanās koncepciju uz mājas apkalpošanas servisu, klientam draudzīgu iespēju piedāvājumu mājās,  ikgadēju bezmaksas servisu mājas vizītēs.

Mēs esam visur pasaulē, veidojot ilgtermiņa partnerattiecības ar mūsu   piegādātājiem, tāpat arī ar  Lux Partnerattiecību Apvienību. Mūsu darbiniekiem, biznesa partneriem un privātiem akcionāriem, mēs nodrošinām stabilitāti pārdošanā un rentabilitāti, vienmēr  apņemoties realizēt apsolītos plānus, budžetu un mērķus, vadoties pēc mūsu vislabākajām iespējām. 

Mēs vienmēr skatāmies uz iespējām dot sabiedrībai, atbalstot labdarības organizācijas, kas fokusējas uz bērniem un viņu vajadzībām visā pasaulē. Rūpējoties par pasauli, kurā mēs dzīvojam, mēs izvēlamies piedāvāt produkus, kas ir ilgstoši izmantojami un nodrošina videi draudzīgu uzkopšanu un gatavošanu.