Veselīgākam dzīvesveidam

Valde

Urs Meier, CFO

ir Valdes loceklis kopš 2005. gada. Pievienojies Lux International 6 gadus atpakaļ, pēc tam, kad bijis vadošos amatos vairāk nekā 15 gadus Eiropas patērētāju produktu ražošanas nozarēs. Mr Meier ir Šveices pilsonis. Viņš ir precējies, ir divi bērni, dzīvo Obfelden, Šveicē.

Frank Gustavsson, Vice-prezidents

Kļuvis par Valdes locekli 2009.g. Mr. Gustavsson pievienojās  Lux vairāk kā 30 gadus atpakaļ, strādājis kā Rīkotājdirektors Zviedrijā. Kā starptautiskais direktors bijis atbildīgs par Lux reģioniem Skandināvijā un Baltijā kopš 2004.gada. Šajā reģionā ietilpst Norvēģija, Zviedrija, Somija, Igaunija, Lietuva, Latvija. Mr. Gustavsson ir Zviedrijas pilsonis. Precējies, tēvs trīs bērniem, dzīvo Oslo, Norvēģijā

János Koós, Viceprezidents,

Kļuvis par Valdes locekli 2009.gadā. Mr. Koós var atskatīties uz vairāk kā 15 gadu ilgu tirdzniecības menedžmenta pieredzi Luxā, kā laikā kļuva par Lux vadošo direktoru Ungārijā, kas ir viena no visvairāk peļņu nesošām un vieksmīgām pārdošanas organizācijām. Kopš 2006.g bijis atbildīgs par ļoti dinamisku izaugsmi Lux reģionos Centrālajā un Austrumu Eiropā kā Satrptautiskais direktors. Šis reģions ietver Ungāriju, Čehiju, Slovākiju un Poliju. Mr Koos ir Ungārijas pilsonis. Precējies, divu bērnu tēvs, dzīvo Budapest,Ungārijā.

Mike Wetterling, viceprezidents

par valdes locekli kļuva 2013.gadā. Pirms astoņiem gadiem Mr Wetterling uzsāka darba gaitas LUX kā Vācijas filiāles un reģionālais vadītājs. Vēlāk viņam tika uzticēta Čehijas filiāles vadīšana, bet pēc tam viņš kļuva par Lux vadošo direktoru Austrijā un Šveicē. Šodien Mr Wetterling ir Lux vadošais direktors Vācijā, kā arī atbildīgs par Lux pārstāvniecībām Rietumeiropā, tajā skaitā Vāciju, Austriju, Šveici un Nīderlandi. Mr Wetterling Biznesa vadības maģistra grādu ieguvis Čapmena Universitātē Prāgā un Oranžas apgabalā ASV. Mr Wetterling ir Vācijas pilsonis. Viņam ir dēls un dotajā mirklī viņš dzīvo Vācijas pilsētā Fuldā un Feusisbergas pilsētā Šveicē.

Stefan Bucher, galvenais tehniskais inspektors

par valdes locekli kļuva 2012.gada aprīlī. Mr Bucher pievienojās Lux International vairāk kā desmit gadu atpakaļ un kopš tā laika vadījis stratēģiski nozīmīgu procesu, kurā Lux International pakāpeniski ieviesa un pilnībā atjaunoja savu veselīgo mājas produktu klāstu. Mr Bucher vadījis arī Lux Intelligence izstrādes un ražošanas procesu, kas ir mūsu uzņēmuma pamatprodukts un ko plaši pazīst kā vienu no pasaulē labākajām tīrīšanas sistēmām. Mr Bucher ir Šveices pilsonis un dzīvo Cīrihē.

 

 

 

 

Direktoru valde

Rüdiger Giebel, Priekšsēdētāja vietnieks

kļuvis par Direktoru valdes locekli kopš Lux Switzerland dibināšanas 1998.gadā. Mr. Giebel var atskatīties uz daudziem veiksmīgiem gadiem vadības amatos Eiropas pakalpojumu un patēriņa preču nozarē. Mr. Giebel ir Šveices pilsonis. Precējies un dzīvo Zurich, Šveicē.

Suresh Goklaney

Kļuvis par Direktoru valdes locekli 2009.gadā. Mr. Goklaney ir Izpildpriekšsēdētāja vietnieks un CEO Eureka Forbes, lielākās tiešās pārdošanas kompānijā  Indijā un  Forbes Lux Group priekšsēdētāja vietnieks Šveicē. Mr. Goklaney ir Indijas pilsonis. Viņš ir divu bērnu tēvs, dzīvo Mumbai, Indijā.