Veselīgākam dzīvesveidam

  • Spožas mājas līnija

  • Tīra gaisa līnija

  • Tīra ūdens līnija

  • Svaiga ēdiena līnija

  • Profesionālā līnija

Produkti

Mūsu māja ir mūsu pils.Tā ir vieta, kur mēs jūtamies labi un aizsargāti. Tāpēc mēs ieguldām ļoti daudz laika, lai to padarītu perfektu sev un savai ģimenei. Mēs vēlamies, lai mūsu māja būtu ērta, mājīga, draudzīga un tīra.

Jau vairāk kā 100 gadus Lux rūpējas par to, lai padarītu mājas un birojus par labākām vietām, kur dzīvot un strādāt. Par veselīgāku dzīvesveidu: tā ir mūsu apņemšanās, mūsu mērķis, mūsu darba stils. Lux pārstāv kvalitatīvus produktus, piedāvājot izcilu veiktspēju, veselīgu filtrācijas sistēmu, lietotājam draudzīgu izmantojamību, zemu enerģijas patēriņu un ilgtermiņa uzticamību.

Lux produkti ir pastāvīgu inovāciju rezultāts, tie tiek izgatavoti, atbilstoši augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem, testēti un sertificēti vairākos sertificēšanas institūtos un dažādu alerģijas un astmas asociāciju ieteikti, par pamatu ņemot slavenu institūtu,piem., TÜV NORD  Vācijā, testēšanas rezultātus.

Ir izstrādātas piecas īpašas produktu līnijas, lai piedāvātu mūsu klientiem visu nepieciešamo, kas vajadzīgs, lai veselīgāk dzīvotu privātājā un profesionālajā segmentā, sniedzot kompetentus personāla padomus un Lux apkalpi mūža garumā.

Par piedāvāto preču cenām jāzvana

+371 28663273

Par gaisa filtriem un maisiņiem jāzvana

+371 22079047

+371 27500732