Veselīgākam dzīvesveidam

Klientu atsauksmes

Man patika putekļsūcējs, tas ir ļoti ērts lietošanā. Esmu to salīdzinājusi ar savu veco putekļsūcēju, un sapratusi, ka man vajag Lux. Es nekad nedomāju, ka manā dzīvoklī ir tik daudz putekļu. Lux dzīvoklī ir nepieciešams.

Ruslan Vasiljev, Igaunija

Es nopirku savu pirmo putekļsūcēju 1994. gadā, tāpēc, ka biju pārsteigta par mazgāšanas efektvitāti un produktu kvalitāti. Tā ir bijusi lieliska izvēle priekš manis. Šis aparāts un nākamais, ko esmu nopirkusi, strādā perfekti un Lux serviss vienmēr ir bijis ļoti draudzīgs un punktuāls. Dažus mēnešus atpakaļ es uzdāvināju jaunāko Lux putekļsūcēju savai brāļa meitai, kura apprecējās, un viņa teica man:”Vecmāmiņas padomi vienmēr ir tie labākie!” Viņa zina, ka es vienmēr vēlos viņai vislabāko.

Mrs Maria Rossato, Itālija

Tas, kas man visvairāk patīk kompānijā ir- augstas kvalitātes produkti un draudzīgs serviss. Es pazīstu savu tirdzniecības pārstāvi jau daudzus gadus un ikreiz, kad man kaut ko vajag, es varu viņam piezvanīt un viņš ierodas. Esmu ļoti apmierināta ar saviem produktiem, jo par naudu, ko esmu iztērējusi, ieguvu vērtību.

Mrs Hochhäuser, Vācija

Dārgie kungi, vispirms ļaujiet man pasveicināt Jūs no Brno. Apmēram trīs mēnešus atpakaļ  es nopirku tvaika attīrītāju no jūsu tirdzniecības pārstāvja  Mr. Koválovský. Kopš tā laika  es mēģinu atrast, ko šis aparāts nav spējīgs izdarīt.
Tomēr es esmu ļoti apmierināta ar tā darbību, tāpēc esmu nolēmusi beigt izmeklēšanu.Es ļoti gribētu jums pateikties par šo unikālo produktu, ko piedāvā Lux mūsu tirgū. Ecolux kļuvis par mūsu ģimenes locekli. Liels paldies Mr. Koválovský. Viņa prezentācija bija īsta profesionāļa uzstāšanās.Ja jums būtu vēl vairāk šādu pārstāvju, jūsu tvaika tīrīšanas sistēmu tagad izmantotu visās mājsaimniecībās.

Mrs Hazuzová, Čehijas republika