Veselīgākam dzīvesveidam

  • Karjera Luxā var aizvest tevi jebkur

Karjera

Citējot Reinhardu fon der Becki, Lux International vadītāju:«Lielisks cilvēks var tikai tad kļūt par lielisku vadītāju, kad viņš pārstāj darboties, lai gūtu panākumus un sāk darboties, lai palīdzētu gūt panākumus tiem, kas viņam apkārt.»

Bet kā Tu nodefinēsi ”panākumus”? Ceļošana? Piedzīvojumi? Alga? Izglītība? Stāvoklis sabiedrībā?Lieliska lieta, strādājot Luxā ir tā, ka Tu pats vari uzrakstīt savu definīciju. Tā ir atkarīga tikai no Tevis.

Karjera Luxā var Tevi aizvest gandrīz visur. Kā Lux partneris Tu patiešām vari kļūt par “pasaules pilsoni.”

Bet ja Tu nevēlies ceļot pa pasauli? Lux palīdzēs Tev gūt gandarījumu un attīstīt aizraujošu karjeru tepat- mājās. Un vai Tu izvēlēsies šķērsot robežas strādājot Luxā, vai nē, mēs noteikti Tev palīdzēsim uzstādīt un sasniegt savus personīgos karjeras mērķus, lai pārbaudītu savu “iespēju robežas.”

Un ko tad, ja izglītība Tev ir svarīgāka par naudu? Lux var līdzēt arī šajā lietā. Visiem ieinteresētajiem un ambicioziem partneriem ir iespēja mācīties pārdošanas apmācību programmu Lux Biznesa skolā, kas ir atzīta un novērtēta visā pasaulē. Un atsevišķi partneri -labākie no labākajiem-var tikt ieteikti kā kandidāti Lux Akadēmijā un Starptautiskajā vadītāju apmācības programmā.

Bet patiesā Lux panākumu atslēga ir garā, lepnumā un partneru sirdīs visā pasaulē.